Obraz malownicze klify (sku:nma/12072-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Na tym malowniczym obrazie, który przedstawia wschód słońca nad klifami w Normandii, ukazuje się spektakularny widok, który zachwyca swoją naturą i pięknem. W tle rozciąga się horyzont, gdzie pierwsze promienie słońca dopiero co przekraczają linię morza, oświetlając niebo delikatnymi odcieniami różu, fioletu i złota. Niebo jest delikatnie zachmurzone, ale to właśnie te chmurki stanowią idealne płótno dla słonecznych promieni, które przebijają się przez nie, tworząc magiczne, różnokolorowe smugi na tle błękitu.

Klify, sterczące dumnie nad brzegiem morza, są oświetlone ciepłym światłem porannego słońca. Ich surowa, skalista struktura jest widoczna dzięki kontrastowi między oświetlonymi i cienistymi obszarami. Kamienie i warstwy skał odbijają światło w różnych odcieniach, nadając im głębi i trójwymiarowości. Kontury klifów są zarysowane precyzyjnie, podkreślając ich imponującą wysokość i potęgę.

Obraz oddaje chwilę spokoju i harmonii z naturą, zatrzymując moment w czasie, kiedy światło słońca i energia oceanu łączą się w pełni magii. To prawdziwe dzieło sztuki, które zaprasza widza do kontemplacji i wewnętrznego wyciszenia w obliczu piękna natury.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D