Obraz na ścianę zmiecione drzewo w mrocznym lesie (sku:nma/12077-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Na tajemniczym płótnie widoczny jest plener, który oczarowuje indywidualną pejzażową melancholią. Głównym elementem zestawów jest szerokie, powalone drzewo zmiecione przez czas i nieodgadnione siły natury. Jego korzenie wydają się tkwić głęboko w ziemi, opowiadając historię długiego życia i wielowiekowej walki z wiatrem oraz burzami.

W tle dominuje mroczny las, którego kontury są zatarte przez lekką mgłę unoszącą się nieśmiało pomiędzy drzewami. Mgła uzupełnienia obrazowi aurę baśniowości i niepewności, tworząc warstwę separującą oglądającego od głębi lasu, jakby wskazując, że tam ukrywają się sekrety, których ciężko jest dociec.

Woda składa się dodatkowy szczegół, który nadaje do zbiorów płynność i odprężenie. Jej płaszczyzna odbija blask słabnącego światła, tworząc efektowną mozaikę promieni odbijających się od wody. To płynne zwierciadło dodaje płótnu delikatności i efeku niewidzialnej przestrzeni, jakby woda była mostem łączącym obserwatora ze światem przedstawionym.

Wśród ciemnych drzew przeplatają się mroczne paprocie, tworząc kontrast z subtelnym blaskiem mgły i odbicia wody. Ich liście zdają się tkwić w bezruchu, zachowując w sobie ukojenie, który kontrastuje z dynamicznym upadkiem drzewa.

Całość grup oddaje atmosferę fantastycznego i spokojnego miejsca, gdzie czas zdaje się niemal zatrzymany, a natura odkrywa własną zniewalającą, lecz nieodgadnioną naturę. To obrazek, który pobudza wyobraźnię, skłaniając widza do kontemplacji i odnajdywania własnych refleksji w tym ujęciu przyrody.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D