Obraz – pomarańczowy zachód słońca (sku:nma/12051-o)

cena od: 180 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Na tym malowniczym obrazie ukazuje się zachód słońca nad spokojnym morzem, tworząc wspaniałą grę barw i emocji. Dominującym kolorem jest intensywny odcień pomarańczu, który płynnie rozlewa się na niebie, tworząc iluzję, że cały horyzont wokół słońca jest w ogniu. Jego promienie odbijają się od chmur, które zdają się płonąć intensywnym blaskiem.

W tle wody morza widać subtelne fale, które delikatnie unoszą się i opadają, tworząc spokojny rytm. To morze odbija barwy zachodzącego słońca, co dodaje obrazowi jeszcze większej głębi i bogactwa kolorów. Woda wydaje się ożywać w blasku zachodzącego słońca, stając się prawdziwie magicznym miejscem.

Dodatkowy akcent wprowadza zastosowanie zielonej barwy. Jest to kolor wody co nadaje kontrastu do intensywnego pomarańczu. Zielony kolor działa tu jako uzupełniający element, harmonijnie komponując się z ciepłymi odcieniami zachodu słońca.

Całość tego obrazu to widowisko pełne emocji, której źródłem jest to magiczne połączenie kolorów i natury. Przenosi widza w chwilę zadumy i zachwytu, gdzie czas się zatrzymuje, a piękno natury dominuje.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm