Obraz świat roślin w abstrakcji (sku:nma/12042-o)

cena od: 180 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Na płótnie widoczne są abstrakcyjne zarysy roślin, które przywołują w umyśle obserwatora sugestie natury i organicznej formy. Kompozycja skupia się na prawej stronie obrazu, gdzie dominujący element to drzewo o koronie. Drzewo wyróżnia się wyraźnymi konturami, a jego korona roztacza się w górę, tworząc pełne i bujne kształty. Rozmazane detale i delikatne plamy koloru wskazują na to, że artysta skupił się na wyrażeniu emocji i nastroju, bardziej niż na realistycznej reprezentacji.

Kolory użyte na tym obrazie to paleta ciepłych brązów, cappuccino i beżów, które tworzą spokojną, harmonijną atmosferę. Te odcienie stanowią tło dla głównego elementu, czyli drzewa. Zieleń jest widoczna w koronie drzewa, co dodaje nuty naturalności i życia. Ta zieleni uzupełnia odcienie brązów i beżów, tworząc przyjemną kontrastującą kombinację.

Całość obrazu emanuje spokojem i przywołuje wrażenie siły natury oraz uroku abstrakcyjnej formy. To dzieło zachęca do refleksji nad relacją między człowiekiem, a przyrodą oraz pozwala na osobiste interpretacje i odczucia.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm