Obraz tropikalny atol (sku:nma/12071-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Na tym malowniczym obrazie widać pejzaż tropikalnego atolu o niezwykłej urodzie. Głównym źródłem światła jest jasnożółte, promienne słońce unoszące się na bezchmurnym niebie. Jego blask wypełnia przestrzeń i rozświetla każdy kąt tego malowniczego miejsca.

Woda otaczająca atol ma odcień turkusowej i błękitnej barwy, która wydaje się niemalże nierealna w swojej intensywności. Promienie słońca przenikają przez taflę wody, tworząc magiczne, migotliwe refleksy na jej powierzchni. To, co sprawia, że woda jest jeszcze piękniejsza, to fakt, że można dostrzec podwodne rafy koralowe i kolorowe rybki pływające wokół nich.

Na wybrzeżu atolu rosną palmowe drzewa, których liście zachwycają nas swoją głęboką zielenią. Te wysokie palmy wydają się sięgać ku słońcu, ukazując swą elegancję i piękno. Ich cienie rzucone na piasek tworzą kontrast pomiędzy jasnością nieba a chłodnym odcieniem podłoża.

Widok jest spokojny i sielski, przenosząc widza w magiczny świat egzotycznego raju. Kombinacja złocistego słońca, błyszczącej wody, palm i kolorowych raf koralowych tworzy harmonijną symfonię natury, pozwalając na chwilę wyciszenia i kontemplacji tego niezwykłego miejsca.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D