Obraz turkusowy dmuchawiec (sku:nma/12055-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12055-o Kategorie: ,

Opis

Obraz przedstawiający dmuchawiec w dużym zbliżeniu jest pełen delikatności i harmonii. .

Cały obraz jest osadzony na granatowym tle, co tworzy kontrastowy efekt, podkreślając delikatność dmuchawca. Tło towarzyszy temu turkusowy akcent, dodając głębi i subtelnej energetyki kompozycji. Kolor ten może symbolizować spokój, odprężenie i równowagę, co jest charakterystyczne dla natury i otoczenia.

Na puchatych nasionkach dmuchawca można zauważyć krople rosy, które pięknie odbijają światło, tworząc efekt migotania i ożywienia. Te drobne krople są jak drogocenne klejnoty, podkreślające piękno natury i chwilę ulotną w czasie.

Obraz ten oddaje spokojną i refleksyjną atmosferę, w której widz może zanurzyć się, ciesząc się pięknem detali i harmonii kolorów.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D