Obraz – ulica (sku:nma/12124-o)

cena od: 180 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Na tym obrazie ukazana jest ulica w dużym, nowoczesnym mieście. Malarz użył śmiałych pociągnięć pędzla, które pozostawiły wyraźne ślady na płótnie, nadając kompozycji dynamiczny charakter.

Ulica jest szeroka i otoczona wysokimi budynkami.

Wzdłuż ulicy poruszają się samochody. Światła samochodów rzucają migotliwe cienie na nawierzchnię drogi, tworząc efekt świetlnego tańca.

Latarnie uliczne, umieszczone na chodnikach, rzucają miękkie, ciepłe światło na ulicę, co nadaje obrazowi przytulny i bezpieczny nastrój. Świecenie się latarni kontrastuje z jasnością świateł samochodów, tworząc grę świateł i cieni.

Ślady pędzla widoczne na płótnie dodają obrazowi unikalnej tekstury i charakteru. To jakby artysta chciał uchwycić szybkie ruchy i energię miejskiego życia za pomocą swojego pędzla, pozostawiając zarazem wyraźne ślady swojej twórczości.

Ten obraz oddaje dynamiczny i nowoczesny charakter miejskiego życia, a zarazem ukazuje urodę świateł miejskich, tworzących niepowtarzalną atmosferę nocnego miasta.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm