Obraz – ulica (sku:nma/12124-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Na tym obrazie ukazana jest ulica w dużym, nowoczesnym mieście. Malarz użył śmiałych pociągnięć pędzla, które pozostawiły wyraźne ślady na płótnie, nadając kompozycji dynamiczny charakter.

Ulica jest szeroka i otoczona wysokimi budynkami.

Wzdłuż ulicy poruszają się samochody. Światła samochodów rzucają migotliwe cienie na nawierzchnię drogi, tworząc efekt świetlnego tańca.

Latarnie uliczne, umieszczone na chodnikach, rzucają miękkie, ciepłe światło na ulicę, co nadaje obrazowi przytulny i bezpieczny nastrój. Świecenie się latarni kontrastuje z jasnością świateł samochodów, tworząc grę świateł i cieni.

Ślady pędzla widoczne na płótnie dodają obrazowi unikalnej tekstury i charakteru. To jakby artysta chciał uchwycić szybkie ruchy i energię miejskiego życia za pomocą swojego pędzla, pozostawiając zarazem wyraźne ślady swojej twórczości.

Ten obraz oddaje dynamiczny i nowoczesny charakter miejskiego życia, a zarazem ukazuje urodę świateł miejskich, tworzących niepowtarzalną atmosferę nocnego miasta.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D