Obraz z altaną w tajemniczym ogrodzie (sku:nma/12094-o)

cena od: 180 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Przedstawiony obraz ukazuje spokojny krajobraz ogrodu, gdzie centralnym punktem jest malowniczy staw. Na pierwszym planie rozciąga się tafla stawu, a wokół niego widać piękne różowe kwiaty, które tworzą delikatny i kolorowy dywan. Ich intensywny odcień kontrastuje z zielenią otaczającej roślinności, przyciągając uwagę obserwatora.

W oddali, unosząc się nad stawem, znajduje się elegancka altana. Jej charakterystyczne cechy to kolumny w stylu klasycznym, które nadają budowli majestatyczny wygląd. Altana zdaje się być miejscem, w którym można zatrzymać się na chwilę, ciesząc się widokiem ogrodu i spokoju w otoczeniu natury.

Nad stawem, z jednej strony, zwisa gałąź drzewa, obficie obsypana kwiatami. Kwitnące kwiaty dodają uroku kompozycji, tworząc efekt delikatności i subtelności. Ich barwa doskonale harmonizuje z ogólnym kolorystycznym schematem obrazu.

W oddali, za stawem i altaną, rozciągają się krzewy o różowych kwiatach. Tworzą one kolejny warstwowy element krajobrazu, nadając mu głębi i perspektywy. Ich niuanse różu stopniowo stapiają się z mglistymi konturami tła, wprowadzając subtelny efekt zamglenia.

Obraz oddaje atmosferę spokoju, piękna natury i harmonii, zachęcając obserwatora do kontemplacji i wyciszenia w obliczu tej malowniczej sceny ogrodu.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm