Obraz z altaną w tajemniczym ogrodzie (sku:nma/12094-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Przedstawiony obraz ukazuje spokojny krajobraz ogrodu, gdzie centralnym punktem jest malowniczy staw. Na pierwszym planie rozciąga się tafla stawu, a wokół niego widać piękne różowe kwiaty, które tworzą delikatny i kolorowy dywan. Ich intensywny odcień kontrastuje z zielenią otaczającej roślinności, przyciągając uwagę obserwatora.

W oddali, unosząc się nad stawem, znajduje się elegancka altana. Jej charakterystyczne cechy to kolumny w stylu klasycznym, które nadają budowli majestatyczny wygląd. Altana zdaje się być miejscem, w którym można zatrzymać się na chwilę, ciesząc się widokiem ogrodu i spokoju w otoczeniu natury.

Nad stawem, z jednej strony, zwisa gałąź drzewa, obficie obsypana kwiatami. Kwitnące kwiaty dodają uroku kompozycji, tworząc efekt delikatności i subtelności. Ich barwa doskonale harmonizuje z ogólnym kolorystycznym schematem obrazu.

W oddali, za stawem i altaną, rozciągają się krzewy o różowych kwiatach. Tworzą one kolejny warstwowy element krajobrazu, nadając mu głębi i perspektywy. Ich niuanse różu stopniowo stapiają się z mglistymi konturami tła, wprowadzając subtelny efekt zamglenia.

Obraz oddaje atmosferę spokoju, piękna natury i harmonii, zachęcając obserwatora do kontemplacji i wyciszenia w obliczu tej malowniczej sceny ogrodu.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D