Obraz z dmuchawcem – grafika

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
  • Check Mark Dowolne wymiary i kolory
  • Check Mark Darmowe próbki dekoracji
SKU: 12057-o Kategorie: ,

Opis

Obraz przedstawiający dmuchawiec i krople rosy jest prawdziwym ukazaniem magii natury w harmonii z światłem. Roślina jest umieszczona centralnie, a światło padające od tyłu podkreśla jej delikatność i piękno. Cała kompozycja jest nasycona zielonkawym kolorem, co nadaje jej odcień naturalności i spokoju.

Dmuchawiec, znany z lekkich i puszystych nasion. Wszystkie detale wewnętrzne i zewnętrzne struktury tego dmuchawca są widoczne. Każde z nasion jest unikatowe, a ich delikatność jest podkreślona przez blask światła, które przepływa przez nie. Roślina zdaje się balansować pomiędzy rzeczywistością a niematerialnym, tworząc aurę delikatności i ulotności.

Kropelki rosy na powierzchni dmuchawca dodają kompozycji elementu żywej świeżości. Są one jak drobne klejnoty, zdobiące roślinę i odbijające światło w sposób subtelny. Te kropelki rosy to jak łzy natury, które dodają emocji i głębi całej scenie.

Oświetlenie od tyłu nadaje obrazowi aurę mistycyzmu i podkreśla kontury dmuchawca, tworząc efekt świetlistego aureoli wokół rośliny. Całość w zielonkawym kolorze oddaje piękno przyrody, przypominając o harmonii między człowiekiem, a naturą oraz ulotności chwil. To obraz, który przynosi spokój i skłania do refleksji nad pięknem otaczającego nas świata.

[opis-materialow-obraz]

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D