Obraz z dziewczyną i abstrakcyjnymi balonami (sku:nma/12044-o)

cena od: 180 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Na płótnie rozciąga się scena, gdzie dominujące są subtelne odcienie szarości i beżów. W centralnej części obrazu widoczna jest postać dziewczyny, przedstawiona w sposób bardzo oszczędny i abstrakcyjny. Jej sylwetka jest zarysowana zaledwie kilkoma pociągnięciami pędzla, skupiając się na podstawowych kształtach.

Dziewczyna ma delikatne kontury, a detale zostały sprowadzone do minimum, pozostawiając pole dla wyobraźni widza. Jej ręce i twarz są ledwo zaznaczone, ale pozostawiają wrażenie naturalnego gestu lub wyrazu. na twarzy można dostrzec nutkę melancholii, co dodaje postaci głębi emocjonalnej.

W tle rozciągają się latające balony, których forma również jest uproszczona do podstawowych kształtów. Balony unoszą się swobodnie w powietrzu, tworząc lekki kontrast do bardziej minimalistycznej postaci dziewczyny. Ich niewielkie rozmiary w stosunku do przestrzeni wskazują na odległość, tworząc wrażenie spokoju i przestrzeni.

Cała kompozycja obrazu oddaje atmosferę spokoju, tajemniczości i nostalgii. Oszczędność w detalach i stonowana paleta barw pozostawiają pole do interpretacji, umożliwiając widzowi wypełnienie obrazu własnymi myślami i uczuciami. To abstrakcyjne przedstawienie dziewczyny i unoszących się balonów podkreśla ważność emocji i sugestywności w sztuce.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm