Obraz z dziewczyną i abstrakcyjnymi balonami (sku:nma/12044-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Na płótnie rozciąga się scena, gdzie dominujące są subtelne odcienie szarości i beżów. W centralnej części obrazu widoczna jest postać dziewczyny, przedstawiona w sposób bardzo oszczędny i abstrakcyjny. Jej sylwetka jest zarysowana zaledwie kilkoma pociągnięciami pędzla, skupiając się na podstawowych kształtach.

Dziewczyna ma delikatne kontury, a detale zostały sprowadzone do minimum, pozostawiając pole dla wyobraźni widza. Jej ręce i twarz są ledwo zaznaczone, ale pozostawiają wrażenie naturalnego gestu lub wyrazu. na twarzy można dostrzec nutkę melancholii, co dodaje postaci głębi emocjonalnej.

W tle rozciągają się latające balony, których forma również jest uproszczona do podstawowych kształtów. Balony unoszą się swobodnie w powietrzu, tworząc lekki kontrast do bardziej minimalistycznej postaci dziewczyny. Ich niewielkie rozmiary w stosunku do przestrzeni wskazują na odległość, tworząc wrażenie spokoju i przestrzeni.

Cała kompozycja obrazu oddaje atmosferę spokoju, tajemniczości i nostalgii. Oszczędność w detalach i stonowana paleta barw pozostawiają pole do interpretacji, umożliwiając widzowi wypełnienie obrazu własnymi myślami i uczuciami. To abstrakcyjne przedstawienie dziewczyny i unoszących się balonów podkreśla ważność emocji i sugestywności w sztuce.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D