Obraz z fioletowym dmuchawcem (sku:nma/12054-o)

cena od: 180 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Fioletowy pojedynczy dmuchawiec to delikatna i piękna roślina, który przykuwa uwagę swoją wyjątkową kolorystyką i subtelnym pięknem. Jego kształt nawiązuje do klasycznego dmuchawca – posiada pojedynczą łodygę, z której wyrasta pojedyncza, kulista główka z puchem. Jednak to niezwykłe w tym przypadku jest połączenie barw.

Intensywny fiolet koloru tego dmuchawca przyciąga wzrok, nadając mu aurę tajemniczości i mistycyzmu. Pędzelki promieniującej fioletowej barwy zdają się przyciągać światło, odbijając je i tworząc delikatne refleksy na powierzchni puchu.

Promienie światła, które padają na ten fioletowy dmuchawiec, wydobywają jeszcze bardziej jego piękno. Światło odbijające się od purpurowych pędzelków sprawia, że cała roślina lśni niczym drobinki pyłu w powietrzu. Dmuchawiec staje się prawie jak klejnot, emanując blaskiem i tworząc efekt czarującego połysku.

Ten fioletowy dmuchawiec stanowi zdecydowanie wyjątkowy akcent dekoracyjny, który może znaleźć miejsce w każdym wnętrzu. Jego połączenie intensywnego koloru, delikatnej struktury puchu oraz zdolności do odbijania światła sprawia, że staje się on niemalże magicznym obiektem, w którym można się zanurzyć, kontemplując jego piękno i zachwycając się grą światła na jego powierzchni.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm