Obraz z górami i drzewem (sku:nma/12064-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Przedstawiony obraz ukazuje spokojną i niezwykłą scenerię natury, gdzie dominują fioletowe odcienie, nadając kompozycji tajemniczy i niemalże oniryczny charakter. Na pierwszym planie możemy dostrzec dwie jasne, spokojne tafle wody, które tworzą stawy. Ich spokojna powierzchnia odbija otaczający krajobraz, tworząc efekt lustrzanego odbicia.

W centrum obrazu znajduje się pojedyncze drzewo.

Otoczenie stawów zdobią fioletowe rośliny, które nadają pejzażowi niezwykłego uroku. Ich kolor nadaje kompozycji tajemniczej atmosfery, jakby oznaczał połączenie między rzeczywistością, a snem. Rośliny te mogą tworzyć delikatne fioletowe plamy wokół stawów, wprowadzając pewną subtelność do całego obrazu.

W tle unosi się majestatyczny widok gór, ich kontury delikatnie zaznaczone w szaro-fioletowej tonacji. Na niebie, tuż nad wierzchołkami gór, znajduje się wyraźnie widoczny księżyc. Jego blady blask kontrastuje z kolorem nieba i gór, przyciągając uwagę i dodając elementu nadprzyrodzonego do całości kompozycji.

Kolory obrazu – szaro-fioletowa paleta z fioletowymi akcentami – tworzą nastrojową atmosferę, która może skłaniać do refleksji nad naturą, harmonią oraz relacją między ziemią a niebem. To artystyczne dzieło wprawia widza w stan zadumy i odkrywania piękna natury w niekonwencjonalny sposób.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D