Obraz z motywem drzew i księżycem (sku:nma/12066-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Przedstawiony obraz ukazuje scenę nocną, w której dominuje atmosfera spokoju i tajemniczości. Rozpoznawalne elementy to pełnia księżyca, otaczający las, przestronna polana oraz pojedyncze drzewa. Cała kompozycja emanuje pewną magiczną aurą.

W centrum obrazu znajduje się jasny i okrągły księżyc w pełni, który rzuca swoje srebrzyste światło na całą scenerię. Jego blask oświetla otaczający las i odbija się delikatnie na liściach drzew oraz trawie na polanie. Księżyc tworzy kontrast między światłem a cieniem, dodając głębi i dynamiki całej kompozycji.

Las wokół polany prezentuje się tajemniczo i majestatycznie. Drzewa, które otaczają polanę, stoją w niezmąconym spokoju, ich kontury delikatnie zacierają się w ciemności. Korony drzew są delikatnie wyświetlone przez blask księżyca, a ich gałęzie tworzą złożone, gęste wzory na niebie. Między nimi, na tle nocnego nieba, widoczne są gwiazdy, które dodają magii tej scenerii.

Dominujący kolor wrzosów, czyli amarant, jest widoczny w nieregularnych plamach na obszarze polany. To intensywnie różowy odcień łagodnie przenika przez tło, dodając głębi i życia całej scenie. Wrzosy stają się jednym z głównych punktów zainteresowania, przyciągając wzrok i nadając obrazowi dodatkowej palety barw.

W sumie, ten obraz nocnej pełni księżyca nad lasem, polaną i pojedynczymi drzewami, wzbogacony intensywnym kolorem amarantu, ukazuje spokojną i magiczną chwilę natury, gdzie światło i cień tworzą harmonijną całość.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D