Obraz z zimowym krajobrazem (sku:nma/12099-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Przedstawiony obraz ukazuje malownicze jeziorko, które spoczywa w spokojnej i nieruchomej oprawie. Na powierzchni jeziora odbijają się drzewa, obficie pokryte śniegiem, zanurzone są w ciszy.

Centralnym punktem tego spokojnego obrazu jest azjatycka świątynia.

To magiczne sceniczne widowisko jest dodatkowo podkreślone przez promienie zachodzącego słońca. Blask słońca, w odcieniach złota i pomarańczu, przecina powietrze, nadając całości ciepły, niemalże nierealny wygląd. Promienie słoneczne przebijają się przez gałęzie drzew i opadają na powierzchnię jeziora, tworząc migoczące refleksy, które rozświetlają spokojne wody.

Powietrze jest lekko zmrożone i zamglone. To zamglenie dodaje atmosferze tajemniczości i głębi, a także pomaga w koncentracji na głównych elementach kompozycji. Mgiełka unosząca się nad wodą podkreśla spokojną atmosferę tego miejsca, sprawiając, że wszystko wydaje się niemalże nierealne i oniryczne.

Obraz ten oddaje wspaniałe zjawisko natury, w którym spokój, piękno i duchowość splatają się w jedną harmonijną całość.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D