Obraz zaczarowany las (sku:nma/12081-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Przedstawiony obraz ukazuje urokliwy las, który zdaje się być wypełniony magią i tajemnicą. Centralnym elementem kompozycji jest spokojnie płynący strumień, który przecina krajobraz i dodaje mu pewnej harmonii.

W tle widać gęsty las, gdzie drzewa są jedynie konturami z powodu lekkiej mgły unoszącej się wokół nich. To zamglenie tworzy atmosferę tajemniczości i przyczynia się do wydobywania kształtów drzew w sposób subtelny i niemalże oniryczny. Ich korony są delikatnie obsypane różowymi kwiatami, które jakby unoszą się w powietrzu, tworząc kolorową aurę wokół nich. W ciemniejszych partiach lasu, gdzie światło jest bardziej stłumione, przeważa głęboka zieleń, tworząc kontrast z różowymi kwiatami.

Cała scena emanuje spokojem i harmonią z naturą. Światło zachodzącego słońca dodaje ciepłych odcieni żółci i pomarańczy, które subtelnie przebijają się przez gałęzie drzew i mgłę, nadając kompozycji miękkość. Kwitnące rośliny, przede wszystkim różowe kwiaty, wprowadzają element delikatności i romantyzmu, a jednocześnie podkreślają siłę i piękno natury.

Cały obraz wydaje się przeniknięty duchem przyrody i zaczarowanego miejsca, gdzie czas zatrzymał się na chwilę, aby ukazać nam piękno naturalnego świata w jego najbardziej magicznej formie.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D