Plakat – aby być niezastąpionym… (sku:nma/12221-p)

cena od: 18 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Plakat ten jest elegancki i inspirujący, skoncentrowany wokół słynnego cytatu Coco Chanel: „Aby być niezastąpionym, zawsze trzeba być odmiennym”. Cytat ten znajduje się na środku plakatu, napisany złotymi literami, które kontrastują z jasnym tłem, co przyciąga uwagę i nadaje plakatowi wyrafinowanego charakteru.

Naokoło tych słów umieszczono kamienie szlachetne, co dodaje blasku i luksusowego wyglądu całemu projektowi. Kamienie te mogą być różnych kolorów, aby stworzyć efekt wysokiej jakości biżuterii. Możliwe jest wykorzystanie diamentów, szafirów, rubinów lub innych kamieni o różnych rozmiarach i odcieniach, co nadaje plakatowi bogatego i luksusowego wyrazu.

Cały projekt jest minimalistyczny, koncentrujący się na jednym zdaniu, które jednak jest głęboko inspirujące i skupione na wyjątkowości oraz oryginalności. Plakat ten miałby z pewnością za zadanie motywować i inspirować każdego, kto go zobaczy, przypominając, że unikalność jest kluczem do niezastąpioności.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier