Plakat z kaktusami – pejzaż (sku:nma/12200-p)

cena od: 18 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12200-p Kategorie: , ,

Opis

Plakat ten ukazuje zapierający dech w piersiach widok na malownicze pustynne pejzaże. W głównym planie dominują ciepłe odcienie pomarańczu i żółci, które oddają intensywne promienie słońca. Na horyzoncie widać majestatyczne góry, które podkreślają skalę tego widoku.

W środkowej części obrazu, między wydmami, unosi się słońce w całym swoim blasku. Jego promienie rozświetlają cały krajobraz, tworząc grę świateł i cieni na piasku. Wokół gór i wydm rosną kaktusy, które dodają zieleni do tej gorącej scenerii. Ich soczyście zielone barwy stanowią kontrast wobec odcieni pomarańczu i żółci, a jednocześnie podkreślają trwałość życia w surowym środowisku pustyni.

Ten plakat emanuje ciepłem i egzotycznym pięknem pustyni, przywołując atmosferę niezwykłego, dzikiego krajobrazu. To idealna dekoracja dla miłośników przyrody i podróży, przenosząca ich myśli w odległe, egzotyczne rejony.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier