Plakat – życie nie toczy się tak, jak powinno (sku:nma/12224-p)

cena od: 18 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Plakat z maksymą Virgini Satir wyraża mądrość życiową i jest utrzymany w delikatnym i uspokajającym stylu. Na głównym planie plakatu znajduje się cytat napisany elegancką, czytelną czcionką, co przyciąga uwagę widza. Maksyma brzmi: „Życie nie toczy się tak, jak powinno, ale jest takie, jakie jest. Sposób w jaki sobie z tym radzisz, stanowi całą różnicę”.

Tło plakatu ma delikatny brzoskwiniowy kolor, który nadaje całości ciepła i miękkości. Ten kolor jest przyjemny dla oka i pomaga w tworzeniu spokojnej atmosfery. Tło ma jednolity odcień, co sprawia, że cytat i dodatki na plakacie są wyraźnie widoczne.

Rozrzucone po plakacie perełki dodają mu elegancji i subtelności. Mogą one symbolizować drogocenne chwile życia i wartości, które można znaleźć, akceptując życie takim, jakie jest. Perełki mogą być przedstawione w odcieniach bieli i beżu, co współgra z kolorystyką brzoskwiniowego tła.

Całość kompozycji jest harmonijna, a kolory i elementy plakatu współgrają ze sobą, podkreślając przesłanie maksymy Virgini Satir, że sposób, w jaki radzimy sobie z życiowymi wyzwaniami, jest kluczem do osiągnięcia spokoju i harmonii.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier