Plakat tajemnicza wieża (sku:nma/12203-p)

cena od: 18 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Plakat przedstawia tajemniczą wieżę otoczoną niezwykłymi elementami, które tworzą niepowtarzalną i zaczarowaną atmosferę. Głównym motywem jest wieża, która emanuje tajemniczością i intrygującym pięknem.

Jej architektura jest pełna detali i wydaje się być inspirowana stylem orientalnym lub baśniowym. Wieża jest ozdobiona złotymi zdobieniami, które tworzą okrąg wokół niej. Ten złoty okrąg działa jak aura, otaczając wieżę i nadając jej blasku.

Kolory dominujące na plakacie to złoto i turkus. Złoto symbolizuje bogactwo, dostojność i tajemnicę, podczas gdy turkus nawiązuje do egzotyki i spokoju. Kule i kwiaty, które są obecne na plakacie, nadają mu delikatności i harmonii. Te elementy tworzą kontrast z tajemniczym charakterem wieży, nadając kompozycji równowagi.

Cała sceneria na plakacie wydaje się być fragmentem opowieści z bajki lub tajemniczego świata, który czeka na odkrycie. To dzieło sztuki, które pobudza wyobraźnię i zachęca do refleksji nad jego ukrytymi znaczeniami. To idealna dekoracja dla tych, którzy cenią tajemniczość i piękno w sztuce.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier