Plakat z maksymą kiedy wszystko cię przeraża (sku:nma/12222-p)

cena od: 18 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Plakat ten emanuje delikatnością i mądrością, skupiając się na sentencji Silvany de Mari: „Kiedy wszystko cię przeraża, potrzebujesz marzeń nawet bardziej niż jedzenia”. Cytat ten znajduje się na środku plakatu, napisany piękną i elegancką czcionką, która doskonale kontrastuje z delikatnym, kolorowym tłem w odcieniu brzoskwiniowym.

Całe tło plakatu jest utrzymane w tym spokojnym i stonowanym odcieniu brzoskwini, co nadaje mu atmosferę spokoju i spójności. Tło to jest miękkie i subtelne, co podkreśla istotę przekazu zawartego w cytacie.

Dodatkowym elementem dekoracyjnym na plakacie są perły, które otaczają sentencję. Perły symbolizują piękno, elegancję i czasem trwałość – są doskonałym wyborem, aby podkreślić znaczenie marzeń w życiu człowieka. Można sobie wyobrazić, że perły są delikatnie rozsiane na całym tle, dodając dodatkowego uroku i elegancji projektowi.

Ten plakat miałby za zadanie przypominać widzom, że marzenia są ważne jak pokarm, a w trudnych chwilach mogą stanowić źródło siły i nadziei. Cały projekt emanuje spokojem i pięknem, zachęcając do refleksji nad życiowymi wartościami.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier