Plakat z kobietą w wierzeniach (sku:nma/12205-p)

cena od: 18 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Plakat przedstawiający piękną kobietę otoczoną delikatnymi kwiatami emanuje atmosferą duchowości i piękna. Na pierwszym planie widzimy kobietę, która jest centralną postacią plakatu. Jej piękno jest wyjątkowe, a jej wyraz twarzy emanuje spokojem i głęboką wewnętrzną harmonią.

Kobieta ma długie, falujące włosy, które spływają na jej postać.

Wokół kobiety unoszą się różnorodne kwiaty, które otaczają ją jak aura duchowej energii. Kwiaty te są w kolorach złota. Symbolizują one naturę, jej cykle i piękno, które jest harmonijnie związane z kobietą.

Wrażenie ezoteryki jest wzmocnione przez subtelne, migoczące światło, które otacza zarówno kobietę, jak i kwiaty. To światło wydaje się wywodzić z samej kobiecej postaci, co sugeruje jej duchową moc i związki z naturą oraz kosmosem.

Plakat ten wyraża głębokie zrozumienie i szacunek dla ducha ludzkiego oraz jego połączenia z naturą i wszechświatem. To zaproszenie do kontemplacji i poszukiwania wewnętrznego spokoju i duchowego piękna, które można odnaleźć w harmonii z naturą i samym sobą.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier