Plakat pustynia nocą (sku:nma/12209-p)

cena od: 18 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12209-p Kategorie: , ,

Opis

W dolnej części plakatu znajduje się rozległa pustynia, gdzie wydmy piasku układają się w malownicze wzgórza. Piasek ma delikatny odcień złota, a jego faktura jest wyraźnie widoczna, tworząc wrażenie trójwymiarowości.

Nad pustynią unosi się niesamowicie ciemne, czarne niebo, które jest głęboko nasycone kolorami nocy. Księżyc jest centralnym punktem nieba. Jego powierzchnia jest złota, emanująca ciepłem i blaskiem. Jest to główny źródło światła na tym plakacie, rozświetlając otaczającą ciemność pustynię.

Inne elementy na plakacie również są ozdobione złotem. Możesz dostrzec złote odblaski na wydmach, podkreślające ich kontury i fakturę.

Ten plakat jest niezwykle malowniczy i oddaje piękno nocnego pejzażu na pustyni, gdzie złoty księżyc tworzy niepowtarzalną atmosferę.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier