Plakat z księżniczką (sku:nma/12213-p)

cena od: 18 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12213-p Kategorie: , ,

Opis

Plakat ten prezentuje centralny motyw w postaci pięknej kobiety o czarnych włosach. Jej postać jest otoczona mistycznym aurą, która dodaje jej wyjątkowego wyrazu. Kobieta ta jest głównym punktem zainteresowania, a jej obecność emanuje siłą i pięknem.

Nad głową kobiety widoczna jest jaskrawa, czerwona kropka, przypominająca słońce. Ta kropka jest centralnym elementem plakatu i przyciąga uwagę widza. Może to symbolizować źródło światła, energii lub inspiracji. Słońce nad głową kobiety może również symbolizować jej siłę i potęgę.

Wokół kobiety i czerwonej kropki rozkwita bujna roślinność. Różnorodne rośliny, kwiaty i liście otaczają ją, tworząc atmosferę bliskości z naturą. Roślinność ta może symbolizować życie, wzrost i harmonię z przyrodą.

Cała kompozycja jest pełna kontrastów, gdzie delikatna uroda kobiety łączy się z siłą i bliskością z naturą, wyrażaną poprzez czerwoną kropkę i roślinność. Plakat ten jest nie tylko estetyczny, ale również niosący głębsze przesłanie o sile natury i kobiecej energii.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier