Plakat profil kobiety (sku:nma/12216-p)

cena od: 18 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12216-p Kategorie: , ,

Opis

Na górze plakatu widnieje profil kobiety, przedstawionej w delikatnych i zmysłowych konturach. Jej postać jest subtelna, emanuje tajemnicą i urodą.

Tło plakatu ukazuje wiele okręgów, które przedstawiają kontury drzew. Każdy okrąg wydaje się być inny – niektóre drzewa są wyższe i smukłe, podczas gdy inne są krótsze i gęstsze. To tworzy piękny kontrast między siłą natury a delikatnością profilu kobiety.

Poniżej profilu kobiety znajduje się duży okrąg, który reprezentuje główny element plakatu. Wewnątrz tego okręgu znajduje się wieża zamku, która wydaje się być starożytna i majestatyczna. Wieża dominuje nad krajobrazem, przyciągając uwagę widza i dodając głębi plakatowi.

Całość kompozycji jest utrzymana w stonowanej kolorystyce, przeważają zielenie i brązy, które nawiązują do natury i historii. Plakat emanuje harmonią i tajemniczością, zachęcając widza do odkrywania ukrytych historii i piękna, które tkwią zarówno w naturze, jak i w przeszłości.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier