Plakat dziewczyna nocą (sku:nma/12214-p)

cena od: 18 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Plakat przedstawia scenę nocną, gdzie głównym elementem jest dziewczyna stojąca na pagórku. Cała scena jest oświetlona bladym światłem księżyca, które rzuca delikatny blask na otoczenie.

Na niebie widoczny jest rogal księżyca, który dodaje atmosfery nocy i tajemnicy. Światło księżyca oświetla także okoliczne drzewa, tworząc kontrast między ciemnością a światłem.

W oddali, na horyzoncie, wznosi się zamek. Jest to imponujący i nieco mroczny budynek, który podkreśla tajemniczą atmosferę całej sceny.

Cała kompozycja jest utrzymana w tonacji nocnej, co nadaje plakatowi aurę tajemnicy, romantyzmu i nieco nostalgii. To piękna i malownicza scena, która przyciąga uwagę i zachęca do zastanowienia się nad jej znaczeniem.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier