Plakat ze słowami Spinozy (sku:nma/12223-p)

cena od: 18 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Plakat przedstawiający cytat Barucha Spinozy jest utrzymany w minimalistycznym, ale znaczącym stylu. Na jego środku znajduje się główny element – sam cytat napisany czcionką o eleganckim kroju i jasnym kolorze, co dodaje mu wyrazistości. Cytat brzmi: „Cierpienie przestaje być cierpieniem, jeśli stworzymy sobie jasny i klarowny obraz wywołujących go emocji”.

W tle plakatu umieszczono kryształki, które nadają plakatowi uczucie lekkości i przejrzystości. Kryształki te mogą być przedstawione w odcieniach bieli, szarości lub pastelowych kolorach, co dodaje harmonii całemu kompozycji.

Kolorystyka plakatu jest stonowana i przyjemna dla oka, co ma na celu podkreślenie spokojnej i refleksyjnej natury cytatu. Całość kompozycji ma przyciągać uwagę widza i jednocześnie zachęcać do głębszego zastanowienia się nad przekazem Spinozy, który sugeruje, że zrozumienie źródeł naszych emocji może pomóc w radzeniu sobie z cierpieniem.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier