Plakat z wydmami nocą (sku:nma/12210-p)

cena od: 18 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12210-p Kategorie: , ,

Opis

Cały plakat utrzymany jest w eleganckiej kolorystyce złoto-czarnej. W centrum uwagi znajdują się imponujące grzbiety wydm, które unoszą się na ciemnym tle. Te wydmy są zdobione złotem, co podkreśla ich kontury i fakturę, nadając im trójwymiarowy wygląd.

W oddali, na czarnym niebie, widać pełnię księżyca. Jest to majestatyczny i złoty księżyc, który wyróżnia się na ciemnym tle. Jego blask oświetla pustynię i podkreśla detale wydm.

Na niebie pełnym nocy rozsiane są gwiazdy. Świecą one jasno na tle czerni, tworząc magiczny i tajemniczy widok. Ich złote blaski nadają plakatowi aurę niesamowitego spokoju i uroku.

Cały ten plakat emanuje aurą luksusu i egzotyki. Przedstawia nocny pejzaż na pustyni, gdzie złoto i czerń tworzą kontrast, a księżyc i gwiazdy nadają mu niezwykłą atmosferę tajemniczości i piękna. To obraz, który zachęca do zanurzenia się w nocnym spokoju pustyni i kontemplacji nieba pełnego gwiazd.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier