Plakat z wydmami (sku:nma/12208-p)

cena od: 18 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12208-p Kategorie: , ,

Opis

Plakat ukazuje minimalistyczny krajobraz z wydmami, utrzymany w delikatnej kolorystyce szaro-złotej. Kompozycja jest oszczędna, ale pełna uroku.

Na pierwszym planie wyróżniają się wydmy, których kształty są wyraźnie określone, ale jednocześnie proste. Ich powierzchnia ma odcienie szarości, a delikatne złote akcenty podkreślają kontury wydm i piękno piasku.

Cała sceneria jest spokojna i uspokajająca, a wydmy przyciągają wzrok swoją surową elegancją. To krajobraz, który wydaje się być czasem zatrzymanym w jednym pięknym momencie.

Plakat w odcieniach szaro-złotych oddaje spokój i harmonię natury, zachęcając do kontemplacji i wyciszenia. To zaproszenie do odkrywania piękna, które tkwi w prostocie i surowości krajobrazu wydmowego.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier