Plakat z górskimi szczytami (sku:nma/12207-p)

cena od: 18 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12207-p Kategorie: , ,

Opis

Plakat przedstawia krajobraz górski w minimalistycznej konwencji, gdzie góry są ukazane w oszczędnych detalach. Cała kompozycja utrzymana jest w odcieniach złota i szarości, co nadaje jej elegancji i spokoju.

Na plakacie dominują majestatyczne góry. Ich szczyty wznoszą się ku niebu w tle, tworząc imponującą panoramę. Linie górskich konturów są płynne i oszczędne, ale jednocześnie wyraźnie oddzielają się od tła.

Złote odcienie nadają górskiemu krajobrazowi aurę ciepła i podkreślają piękno naturalnego otoczenia. Szarość, z kolei, nadaje plakatowi pewnego rodzaju surowości i kontrastu, co pomaga podkreślić majestatyczny charakter gór.

Plakat ten jest wyrazem prostoty i piękna, co przypomina nam o potędze przyrody i jej niezmiennym pięknie. To zaproszenie do odkrywania górskich szczytów i kontemplowania urody przyrody w jej najbardziej surowej i zachwycającej formie.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier