Plakat świt na pustyni (sku:nma/12211-p)

cena od: 18 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12211-p Kategorie: , ,

Opis

Plakat przedstawia hipnotyzujący wschód słońca nad bezkresną pustynią.

Centralnym punktem plakatu jest wschodzące słońce, które wznosi się nad horyzontem pustyni. Słońce jest okrągłe, emanuje intensywnym złotym światłem i odbija się na powierzchni wydm.

Plakat ukazuje rozległą pustynię, na której dominującym elementem są wydmy. Wydmy tworzą wyjątkowy krajobraz, z ich grzbietami, które falują na powierzchni ziemi. Grzbiety wydm są łagodnie podświetlone przez wschodzące słońce, a ich cienie dodają głębi i kontrastu.

Dekoracja jest przede wszystkim utrzymana w trzech głównych kolorach: bieli, złocie i czerni. Biel symbolizuje piaskową powierzchnię pustyni i wydmy, złoto odnosi się do promieni słonecznych oraz ciepłego oświetlenia, a czernią dodaje dramatyczności i kontrastu, szczególnie w cieniach na wydmach.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier