Tapeta górski pejzaż (sku:nma/12149-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12149-f Kategorie: , ,

Opis

Tapeta przedstawia niezwykle malowniczy krajobraz górski, który zachwyca swoją naturalną urodą i koloryzacją. Głównym elementem kompozycji są majestatyczne góry i górskie szczyty, które dominują nad pejzażem. Szczyty gór są ostre, pokryte białym śniegiem i świecą w blasku słońca. To zapierający dech w piersiach widok, który wskazuje na potęgę natury.

Wokół tych potężnych masywów górskich, możemy dostrzec niewielkie, rachityczne drzewka. Roślinność jest tu skromna i zdeterminowana przez surowe warunki klimatyczne wysokich gór. Drzewka te zdają się być niewielkimi punktami w tej ogromnej scenerii, podkreślając skalę gór.

W oddali, za głównym łańcuchem gór, ukazuje się niezwykły widok – masyw w różowym kolorze. To piękne zjawisko zachodzi prawdopodobnie o zachodzie słońca, kiedy to promienie słoneczne odbijają się od chmur lub atmosfery, nadając górskim szczytom różowy odcień. Ten kontrastowy kolor dodaje głębi i magii całej scenie, tworząc wrażenie nierealności.

Tapeta ta jest prawdziwym hołdem dla piękna przyrody i może służyć jako źródło inspiracji oraz relaksu, przypominając o majestatycznej mocy gór i uroku, który tkwi w dzikości przyrody.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna