Tapeta kwiaty o zachodzie słońca (sku:nma/12152-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12152-f Kategorie: , ,

Opis

Opis tej fototapety koncentruje się na pięknie hortensji, która stanowi centralny punkt tej kompozycji.

Na pierwszym planie fototapety widzimy ogromny kwiat hortensji. Kolor kwiatu hortensji może być różny, w zależności od odmiany, ale jest zwykle intensywny i wyrazisty. Płatki tego kwiatu wydają się niemal trójwymiarowe, a ich faktura jest wyraźna i zachęcająca do zbliżenia.

Kwiat hortensji jest otoczony innymi roślinami, które tworzą tło. Te rośliny mogą być mniej wyraziste i bardziej rozmyte, aby skoncentrować uwagę na pięknie hortensji.

W oddali widzimy zachód słońca. Niebo jest pomarańczowe, różowe i złote, odbijając się na chmurach i nadając scenerii niezwykłego uroku. Zachód słońca nadaje tej dekoracji magiczną aurę, a jego promienie sprawiają, że kwiat hortensji wydaje się błyszczeć jeszcze bardziej.

Ta fototapeta to prawdziwa poezja wizualna, która podkreśla piękno natury i momentów zachwytu. Kwiat hortensji na pierwszym planie stanowi główny punkt przyciągający uwagę, a zachód słońca dodaje całości niesamowitej atmosfery. To doskonały sposób, aby wprowadzić do wnętrza uczucie spokoju i harmonii.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna