Foto-tapeta – abstrakcyjna metropolia (sku:nma/12154-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12154-f Kategorie: , ,

Opis

Fototapeta, którą opisujesz, jest niezwykle nowoczesna i abstrakcyjna. Głównym motywem są wieżowce utworzone z wielokątów, które tworzą imponującą metropolię na ścianie. Każdy budynek jest skonstruowany z wielokątnych kształtów, co nadaje im charakterystyczny i futurystyczny wygląd.

Kolory użyte w tej fototapecie są stonowane, ale jednocześnie eleganckie. Brąz symbolizuje solidność i trwałość architektury, pomarańcz dodaje energii i żywiołowości, beż wprowadza subtelność, zgaszona zieleń może odnosić się do natury w otoczeniu miejskiej dżungli, a biel reprezentuje nowoczesność i przestrzeń.

Ta fototapeta stworzy wrażenie, że otaczasz się innowacyjną metropolią, która jednocześnie emanuje spokojem i elegancją. Jest to doskonały sposób na dodanie unikalnego charakteru i stylu do wnętrza, szczególnie jeśli kochasz nowoczesną architekturę i abstrakcyjne formy. To dzieło sztuki na ścianie, które przyciągnie uwagę i zainspiruje do kreatywności.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna