Foto-tapeta zachód słońca (sku:nma/12151-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12151-f Kategorie: , ,

Opis

Opis tej fototapety przenosi nas do magicznej scenerii, gdzie bujna roślinność i kwiaty w pełnym rozkwicie tworzą zachwycający widok.

Na pierwszym planie fototapety widzimy bujną roślinność i kwiaty, które są w pełnym rozkwicie. Kolory są intensywne i soczyste, a każdy kwiat wydaje się rozkwitać w pełnej krasie. Ich delikatne płatki tańczą na wietrze, tworząc zapierający dech w piersiach widok.

Przez środek tej bujnej scenerii ciągnie się malownicza ścieżka. Ścieżka jest wydeptana i prowadzi nas w głąb krajobrazu, kusząc nas, byśmy przeszli dalej i odkrywali jego piękno.

W dali, w dolinie, widzimy rozległe pola, na których rosną różnorodne rośliny.

W tle tej sceny widzimy majestatyczne górskie pasma. Góry te wznoszą się dumnie w niebie i dodają głębi całej kompozycji. Ich kontury są delikatnie podświetlone przez zachodzące słońce, co tworzy efekt głębokiego cienia na ich zboczach.

Nad całą tą sceną rozpościera się zachodzące słońce, którego promienie rzucają złote światło na wszystkie elementy krajobrazu. Chmury na niebie nabierają ciepłych odcieni pomarańczu i różu w miarę jak słońce zbliża się ku horyzontowi.

Ta fototapeta emanuje spokojem, harmonią i pięknem natury. To idealny sposób, aby wnosić do swojego wnętrza kawałek natury i relaksować się w otoczeniu pełnym życia i kolorów.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna