Fototapeta dżungla o zachodzie słońca (sku:nma/12150-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12150-f Kategorie: , ,

Opis

Opis tej tapety przenosi nas w magiczny świat zachodu słońca, w którym natura ukazuje swoje najpiękniejsze oblicze. Scena jest przepełniona ciepłem i romantyzmem, tworząc niezapomniane wrażenie.

Na pierwszym planie widzimy spokojną rzekę, którą oświetla miękka, złota poświata zachodzącego słońca. Promienie słoneczne przebijają się przez chmurki na niebie, tworząc delikatne refleksy na powierzchni wody. Rzeka migocze i błyszczy, jako że słońce delikatnie opuszcza horyzont.

Wzdłuż brzegów rzeki, obsadzonych bujną roślinnością, możemy dostrzec palmy. Ich sylwetki wydają się ciemniejsze w kontraście do jasnego nieba. Liście palm są delikatnie poruszane przez wiejący lekki wiatr, co nadaje kompozycji życia i ruchu.

Dalej, w oddali, palmy układają się w rzędy, tworząc naturalny korytarz, który prowadzi wzrok w głąb sceny. W miarę jak dystans oddala się od rzeki, kolorystyka zmienia się na odcienie różu i fioletu. Niebo jest przesiąknięte tymi magicznymi kolorami zachodu słońca, tworząc niesamowity efekt odbicia na powierzchni rzeki.

Kolor różowo-fioletowy dominuje tę tapetę, nadając jej aurę spokoju, romantyzmu i tajemniczości. To miejsce wydaje się być odizolowane od świata zewnętrznego, zapraszając nas do chwili zadumy i kontemplacji nad urodą przyrody.

Ta tapeta to prawdziwa poezja wizualna, która może inspirować i relaksować, przypominając nam o pięknie zachodzącego słońca i spokoju płynącym z otaczającej nas natury.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna