Fototapeta – mustang w galopie (sku:nma/12135-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12135-f Kategorie: , ,

Opis

W centrum tapety widoczny jest majestatyczny rumak, który mknąc w galopie prezentuje niesamowitą siłę i harmonię w ruchu. Jego sierść jest lśniąca i błyszcząca, odbijająca światło słoneczne, co podkreśla jego piękno i zdrowie. Jego sylwetka jest w pełnej formie, a jego mięśnie pracują z niesamowitą mocą, dając mu doskonałą sprawność i siłę.

Grzywa rumaka rozpływa się w powietrzu w trakcie biegu, tworząc efektowny widok, jakby wiatr tańczył z długimi, jedwabistymi kosmykami. To dodaje dynamiki i ruchu całej scenie.

W tle widoczne są ledwie zarysowane skały, które stanowią kontrast dla siły i swobody rumaka.

Słońce oświetla sierść rumaka, co nadaje jej blasku i głębi. Promienie słoneczne odbijają się od jego skóry.

Ta tapeta jest prawdziwym hołdem dla siły, piękna i wolności koni. Ukazuje harmonię między zwierzęciem, a naturą oraz moment pełen energii i ekspresji. To obraz, który może inspirować i zachwycać każdego, kto go ogląda.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna