Fototapeta nocny pejzaż (sku:nma/12132-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12132-f Kategorie: , ,

Opis

W centrum tapety dominuje jasny księżyc, który rozświetla nocne niebo swoim srebrnym blaskiem. Jego światło jest tak jasne, że sprawia wrażenie, jakby można było dotknąć księżyca, a jego promienie delikatnie oświetlają całą scenę.

Pod księżycem znajdują się drzewa wiśni w pełnym rozkwicie. Ich gałęzie są obsypane pięknymi różowymi kwiatami, które przebijają się przez ciemność nocy. Kwiaty wiśni wydają się płonąć w blasku księżyca, tworząc niezwykły kontrast między jasnymi i ciemnymi obszarami obrazu.

Na pierwszym planie widać dziką ścieżkę, która prowadzi w głąb scenerii. Ścieżka jest węższa niż reszta krajobrazu i wydaje się prowadzić do tajemniczych miejsc. Jej otoczenie jest zacienione.

W tle wznoszą się majestatyczne góry. Szczyty górskie są konturami na tle nieba i tworzą imponujący, mroczny horyzont. Góry nadają scenie głębi i dodają do jej dramatyzmu.

Ta tapeta emanuje spokojem, tajemnicą i pięknem natury. Kombinacja kwitnących drzew wiśni, blasku księżyca, dzikiej ścieżki i majestatycznych gór tworzy niezwykle urokliwą atmosferę, która zaprasza do kontemplacji i marzeń. To idealny obraz, by zanurzyć się w spokojnym pięknie natury.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna