Fototapeta ruiny starożytnej Grecji (sku:nma/12144-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni
SKU: 12144-f Kategorie: , ,

Opis

Widok z tapety przenosi cię do tajemniczej starożytnej ruiny, gdzie historia i natura splatają się w jedno niezwykłe i malownicze miejsce.

Na pierwszym planie tej fascynującej sceny wyrastają piękne różowe kwiaty, które kontrastują z wiekowymi ruinami i nadają temu obrazowi świeżość i delikatność. Ich płatki migoczą w promieniach słonecznych, dodając subtelności całej kompozycji.

W centrum obrazu wznosi się majestatyczna kolumnada, która jest jednym z niewielu zachowanych fragmentów tej starożytnej budowli. Kolumny są wyrobione z kamiennych bloków i zdobione delikatnymi wzorami rzeźbionymi w kamieniu. Przez te kolumny można dostrzec schody prowadzące do nieznanych przestrzeni.

W tle rozciągają się majestatyczne góry, które wydają się wznosić ku niebu. Ich kontury są zamazane przez oddalającą się perspektywę, nadając im aurę tajemnicy i wielkości. Góry tworzą imponujący kontrast z delikatnością kwiatów i starożytnością ruin.

Ta tapeta to harmonijne połączenie natury i historii. Kwiaty w pierwszym planie symbolizują życie i odrodzenie, podczas gdy ruiny i góry przypominają nam o wiekowej przeszłości i wiecznym pięknie przyrody. To obraz, który może inspirować i wprowadzać w nastrój kontemplacji, kiedy patrzysz na niego.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna