Magiczny wodospad na obrazie (sku:nma/12074-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Na płótnie ukazuje się scena melancholijna i zmysłowa, w której główną rolę odgrywa mroczny wodospad, otulony zieloną paletą kolorów i otoczony mgłą. To miejsce zdaje się być wrogiem światła, schowane głęboko w gęstym zaklętym lesie. Wodospad opada z niepowtarzalnej wysokości, jego wody tańczą w otoczeniu czarnej skały, na której opada rozbryzgując się w milczącej symfonii dźwięków.

Otaczająca go dzungla jest jak królestwo natury, dzika i nieokiełznana. Roślinność składa się gęsty mur zielonych liści, tworząc nastrojowe i tajemnicze otoczenie. ŚWiatło przebija się przez zwisające liany, tworząc plamy jasności na mrocznym tle. Drzewa oplecione pnączami stają się opoką dla niezliczonych form życia, ukrywających się w gąszczu.

Mgła unosi się nad wodospadem jak zasłona, tworząc atmosferę enigmatycznego snu. Pejzaż jest pełen niewiadomych, a wyobraźnia podpowiada, że za mgłą kryją się tajemnice i sekrety dzikiej natury. Chmurki mgły zdają się być nierealnymi postaciami, które powoli wypływają z wody i unoszą się w powietrzu niczym duchy natury.

Mimo że scena jest pełna tajemnicy i ciemności, to nie brakuje w niej pewnej piękności. Zieleń roślinności jest głęboka i bogata, tworząc kontrast z ciemnością wodospadu i skał. Ta paleta barw wskazuje na harmonię pomiędzy siłami natury, w której dzicz natury i jej urok kojarzą się w jednym obrazeczku.

To płótno wciąga obserwatora w dzikie i niewytłumaczalne piękno natury. Odsłania ono warstwy tajemnicy skrywanej w mrocznej dżungli, gdzie wodospad i roślinność splatają się w zmysłowym tańcu, a mgła stanowi mglistą opowieść o nieodkrytych tajemnicach przyrody.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D