Obraz – abstrakcja – twarz mężczyzny (sku:nma/12030-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Obraz przedstawia abstrakcyjną twarz mężczyzny z zamkniętymi oczami. Kompozycja jest pełna ekspresji i emocji, wyrażających spokój, refleksję lub medytację. Twarz została przedstawiona w stylu abstrakcyjnym, co nadaje jej nieco surrealistyczny charakter.

Kolory dominujące na obrazie to brązy, złote i żółte, które tworzą harmonijną i ciepłą atmosferę. Odcienie brązów nadają twarzy ziemiści i naturalny wygląd, podkreślając ludzkie aspekty tego abstrakcyjnego portretu. Natomiast złote i żółte akcenty dodają blasku i światła, sprawiając, że całość wygląda jakby otulona była złocistym promieniem słońca lub jakby emanowała wewnętrznym światłem.

Zamknięte oczy sugerują chwilę wewnętrznej kontemplacji lub skupienia na emocjach. To zaproszenie do zatrzymania się i zanurzenia w wewnętrznym świecie, odczuwając uczucia i myśli.

Obraz ten może być interpretowany na wiele sposobów, w zależności od widza i jego doświadczeń życiowych. Może być metaforą wewnętrznego spokoju i harmonii, odzwierciedleniem wewnętrznej podróży lub po prostu abstrakcyjną eksploracją kolorów i form. Wszystko to pozostawia otwartą przestrzeń dla wyobraźni i własnych odczuć.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D