Obraz – baśniowa kraina (sku:nma/12087-o)

cena od: 180 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Na tym tajemniczym obrazie widzimy niezwykłe, bajkowe zwierzę, które stanowi połączenie natury i magii. Na jego grzbiecie jest bujna kępa kolorowych kwiatów, tworząca niezwykle malowniczy widok. Zwierzę to jest prawdziwym ucieleśnieniem harmonii między światem roślinnym a zwierzęcym.

Znajduje się nad spokojną taflą wody, która jest ozdobiona delikatnymi liśćmi i kwiatami nenufarów. Ich liście rozciągają się na powierzchni wody, tworząc małe, pływające wyspy. Woda odbija obraz otoczenia, tworząc wrażenie podwójnej rzeczywistości, jakby wszystko było ze sobą splecione.

W tle widoczne są arkady porośnięte zielonymi pnączami, które tworzą miękką kontrastującą z twardością kamienia powierzchnię. Te pnącza wspinają się w górę arkad, tworząc swego rodzaju organiczny warkocz z zieleni.

Obraz emanuje magią i spokojem. Przebijające się przez pnącza i liście nenufarów promienie słoneczne dodają kompozycji aurę mistycyzmu. Światło lśni na powierzchni wody, tworząc migoczącą mozaikę na tafli jeziora. Całość obrazu przenosi nas w świat snów i wyobraźni, gdzie granice między rzeczywistością a bajkową opowieścią zlewają się w harmonijną całość.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm