Obraz – baśniowa kraina (sku:nma/12087-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Na tym tajemniczym obrazie widzimy niezwykłe, bajkowe zwierzę, które stanowi połączenie natury i magii. Na jego grzbiecie jest bujna kępa kolorowych kwiatów, tworząca niezwykle malowniczy widok. Zwierzę to jest prawdziwym ucieleśnieniem harmonii między światem roślinnym a zwierzęcym.

Znajduje się nad spokojną taflą wody, która jest ozdobiona delikatnymi liśćmi i kwiatami nenufarów. Ich liście rozciągają się na powierzchni wody, tworząc małe, pływające wyspy. Woda odbija obraz otoczenia, tworząc wrażenie podwójnej rzeczywistości, jakby wszystko było ze sobą splecione.

W tle widoczne są arkady porośnięte zielonymi pnączami, które tworzą miękką kontrastującą z twardością kamienia powierzchnię. Te pnącza wspinają się w górę arkad, tworząc swego rodzaju organiczny warkocz z zieleni.

Obraz emanuje magią i spokojem. Przebijające się przez pnącza i liście nenufarów promienie słoneczne dodają kompozycji aurę mistycyzmu. Światło lśni na powierzchni wody, tworząc migoczącą mozaikę na tafli jeziora. Całość obrazu przenosi nas w świat snów i wyobraźni, gdzie granice między rzeczywistością a bajkową opowieścią zlewają się w harmonijną całość.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D