Obraz – japoński pejzaż z Fudżi (sku:nma/12096-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Przedstawiony obraz ukazuje urokliwy pejzaż, w którym dominują elementy natury i kultury japońskiej. Na pierwszym planie, otoczony bujną roślinnością, rozciąga się urokliwy ogród, którego piękno tkwi w harmonii pomiędzy przyrodą, a architekturą. Dwoma głównymi punktami zainteresowania są dwa stare japońskie domy, znane jako „minka”. Ich charakterystyczne dachy przypominają pagody.

W oddali wznosi się majestatyczna góra Fudżi, która wtapia się w horyzont w sposób, który ukazuje jej niezmąconą piękność. Jej szczyt, zazwyczaj spowity chmurami, tym razem jawi się w całej swojej okazałości, oświetlony złocistymi promieniami zachodzącego słońca. Widok ten przypomina, jak mały jest człowiek w obliczu majestatu przyrody.

Na tle zachodzącego słońca, niebo przybiera odcienie różu, fioletu i pomarańczu, tworząc spektakularny widok. Promienie słońca skierowane ku górze Fudżi dodają mu blasku i wyróżniają go w pejzażu. Odbicie tych kolorów na powierzchni jeziora lub strumienia, który biegnie przez ogród, dodaje głębi i magii całej scenie.

Ten malowniczy obraz oddaje esencję japońskiej estetyki, harmonijnie łącząc naturę, architekturę i transcendentalną piękność.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D