Obraz – księżyc nad wrzosowiskiem (sku:nma/12065-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Przedstawiony obraz ukazuje scenę o silnie emocjonalnym i tajemniczym charakterze. To krajobraz o zachwycającej estetyce, który w połączeniu z intensywnymi kolorami buduje wyjątkową atmosferę.

Na pierwszym planie widoczne są niskie skały, które wydają się wznosić tuż przy ziemi. Ich tekstura i nieregularne kształty przynoszą wrażenie surowości i trwałości. Dalej rosną wrzosy, których fioletowe kwiaty tworzą kontrast z odcieniami skał i ziemi.

W centralnej części obrazu znajduje się samotne drzewo. Jego gałęzie mogą być rozłożyste, tworząc wizualnie dynamiczną strukturę. To drzewo stanowi symboliczne połączenie pomiędzy ziemią a niebem, związek pomiędzy realnością a marzeniem.

Nad horyzontem unosi się wielki księżyc, który emanuje złotawym światłem. Jego odcień kontrastuje z fioletowym tłem, dodając całości pewnego mistycyzmu i magii. Światło księżyca odbija się na skałach i wrzosach, tworząc subtelne refleksy.

Widoczna jest również samotna postać człowieka, stojąca w bliskości drzewa. Jej obecność dodaje głębi obrazowi i skupia uwagę widza na relacji między człowiekiem a otaczającym go światem. Postać ta może emanować refleksją, tęsknotą lub spokojem.

Kolory fioletu, ciemnego turkusu i złotawego odcienia księżyca tworzą zjawiskową paletę kolorystyczną, która podkreśla magię i tajemniczość sceny. Odcienie fioletu nawiązują do nastroju tajemnicy i głębi emocji, podczas gdy złoty księżyc wprowadza element nadprzyrodzony i nierealny.

Całość obrazu emanuje aurą tajemnicy, przenikania między światami i refleksji nad relacją człowieka z naturą oraz kosmosem. To dzieło sztuki pobudza wyobraźnię, prowokuje do myślenia i pozwala na odnalezienie własnych znaczeń w mistycznym pejzażu.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D