Obraz – puszcza (sku:nma/12080-o)

cena od: 180 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Przedstawiony obraz ukazuje spokojną scenę puszczy, gdzie dominują stare drzewa. Wysokie i powykręcane pnie wyrastają w górę, zdobiąc się rozgałęzieniami pokrytymi gęstym, zielonym liściastym skrótem. Ich wieki korzenie sięgają głęboko w ziemię, świadcząc o długotrwałym istnieniu tego miejsca.

Na pierwszym planie można dostrzec kamienie pokryte mchami, które stanowią naturalną barierę dla płynącej wody. Spływająca z nich cienka struga tworzy mały staw lub delikatny początek rzeczki.

W tle, w miarę jak perspektywa się oddala, obrazy drzew stają się coraz mniej wyraźne, tworząc efekt mgły i tajemnicy. Widok staje się coraz bardziej zatopiony w zieloności, a gałęzie dalekich drzew zdają się stapiać w jedną harmonijną całość.

Kolory dominujące na obrazie to różne odcienie zieleni – od intensywnego soczystego zielonego koloru liści, poprzez delikatniejsze odcienie na drzewach w tle, aż po głęboką zieleń odbijającą się w wodzie. Ta harmonia zieleni wywołuje uczucie spokoju i naturalnej równowagi, charakterystyczne dla takich naturalnych zakątków.

Całość kompozycji oddaje urok dzikiej przyrody, gdzie siła natury jawi się w postaci wiekowych drzew, płynącej wody i bujnej roślinności. Obraz emanuje spokojem i ucieleśnia piękno natury w jej najsłodszych i najspokojniejszych momentach.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe na płótnie canwas, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru.
Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm, 100cm x 70cm, 140cm x 90cm