Obraz z pomarańczowymi drzewami (sku:nma/120103-o)

cena od: 150 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Przedstawiam obraz malowniczej alei pomarańczowych drzew, który zachwyca swoją niezwykłą atmosferą. Gdy stajesz na początku alei i patrzysz w jej głąb, od razu rzuca się w oczy intensywny kolor drzew, który wydaje się niemal płonąć.

Pomarańczowe drzewa, ustawione w równych odstępach, tworzą wszechobecną kurtynę ożywczego blasku. Ich liście, opalizujące w odcieniach złota i czerwieni, błyszczą niczym małe płomienie, tworząc wrażenie, że każda gałąź jest dosłownie podpalona.

Gdy przechadzasz się aleją, zauważasz, że boczne alejki są pełne spacerowiczów, którzy cieszą się urokami tego miejsca. Ludzie spacerują w cieniu drzew, rozmawiają ze sobą i cieszą się spokojem, jaki oferuje ta magiczna przestrzeń. Ich ubrania stwarzają kontrast z intensywnością pomarańczowych drzew, co podkreśla wizualne bogactwo tego krajobrazu.

To miejsce jest symbolem piękna natury, łączącego się z ludzką obecnością. Aleja pomarańczowych drzew zdaje się być prawdziwym skarbem w pejzażu, zapraszając wszystkich do chwili oderwania od codziennych trosk i podziwiania fascynującej harmonii natury.


Prezentujemy wysokiej jakości obrazy cyfrowe, naciągnięte na prawdziwy blejtram sosnowy o grubości 2 cm, dzięki czemu obraz odstaje od ściany i nabiera trójwymiarowego charakteru. Boki obrazu są zadrukowane, co sprawia, że nie potrzebuje on dodatkowej oprawy w ramę i jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu.

Obraz jest dostępny w dwóch wersjach materiału: winyl i canvas.
Winyl to gładki, satynowany materiał o wodooporności i soczystych kolorach nadruku, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Na nim prezentują się świetnie abstrakcje oraz wzory o intensywnych kolorach. Canvas natomiast to bawełniane płótno z widocznym splotem, polecane do tradycyjnych wnętrz i reprodukcji malarskich. Dodaje on wnętrzu luksusu i wyjątkowości.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również luksusową wersję obrazu - SUPERsize 4D. Ten wyjątkowy obraz jest naniesiony na grube sosnowe krosno o grubości 4 cm, dzięki czemu jeszcze bardziej odstaje od ściany i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dostępny tylko w wersji canvas, SUPERsize 4D to ekskluzywne wykończenie wnętrza, które z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

80cm x 45cm – winyl, 80cm x 45cm – canwas, 100cm x 70cm – winyl, 100cm x 70cm – canwas, 140cm x 90cm – SUPERSIZE canwas 4D, 180cm x 120cm – SUPERSIZE canwas 4D