Plakat z cytatem ks. Jana Kaczkowskiego (sku:nma/12236-p)

cena od: 18 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Plakat ten jest wyrazem szacunku i mądrości zawartej w cytacie księdza Jana Kaczkowskiego. Jest to proste, ale głębokie przypomnienie o konieczności szanowania drugiego człowieka, niezależnie od różnic czy sporów.

Tło plakatu jest utrzymane w stonowanych kolorach, co podkreśla spokojną i poważną atmosferę. Zawiera subtelne wzory lub elementy dekoracyjne, które nadają plakatowi elegancji.

W centrum plakatu znajduje się cytat, napisany elegancką czcionką. Tekst brzmi: „Można się z drugim spierać, kłócić, nawet wkurzać na niego, ale nie wolno nim pogardzać”. To przypomnienie o znaczeniu tolerancji, akceptacji i szacunku w relacjach międzyludzkich.

Ten plakat to przypomnienie o wartościach miłości, tolerancji i szacunku w relacjach z innymi ludźmi. Może być doskonałym dodatkiem do przestrzeni, w której chcemy podkreślić ważność tych wartości i inspirować innych do postępowania zgodnie z nimi.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier