Plakat z cytatem Normana Cousins (sku:nma/12250-p)

cena od: 18 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Plakat ten prezentuje się jako wyrafinowana kompozycja, gdzie głównym elementem jest ramka, którą otaczają zielone liście roślin tropikalnych.

W centralnym punkcie plakatu, na delikatnym tle, znajduje się inspirujący cytat Normana Cousins: „Tragedią życia nie jest śmierć, ale to czemu pozwalamy umrzeć w sobie, kiedy żyjemy”. Cytat jest napisany elegancką i ozdobną czcionką, która komponuje się doskonale z całą kompozycją plakatu. Dzięki temu, treść cytatu jest podkreślona i zwraca uwagę widza.

Kolorystyka plakatu jest stonowana, w odcieniach zieleni, co nadaje całości eleganckiego i spokojnego charakteru. Plakat ten przekazuje przesłanie o znaczeniu życia i zachęca widza do refleksji nad tym, jak często tracimy jego istotę, skupiając się na błahostkach. Jest to dzieło, które inspiruje do pełnego wykorzystania życia i przeżywania go w pełni.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier