Plakat z maksymą B. Franklina (sku:nma/12227-p)

cena od: 18 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Plakat ma tło o efekcie marmuru, które nadaje mu elegancki wygląd. Marmur jest w odcieniach bieli i szarości, co tworzy wrażenie trwałości i luksusu.

Na tle marmuru znajdują się zielone gałązki paproci. Liście paproci symbolizują rozwój, trwałość i życie. Ich obecność na plakacie dodaje naturalnego piękna.

Cytat Benjamina Franklina jest umieszczony centralnie na plakacie i wykonany elegancką, czarną czcionką. Maksyma brzmi: „Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu”. To mądre zdanie odnosi się do sposobu, w jaki postrzegamy czas i życie oraz podkreśla znaczenie cieszenia się chwilą.

Całość plakatu tworzy wrażenie spokoju, harmonii i elegancji, jednocześnie przekazując ważną myśl o tym, jak warto doceniać teraźniejszy moment i nie zaniedbywać możliwości, jakie życie nam oferuje. Ten plakat może stanowić piękny element dekoracyjny i przypominać o wartościach życiowych oraz konieczności celebrowania każdego dnia.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier