Plakat ze słowami ks. Kaczkowskiego (sku:nma/12237-p)

cena od: 18 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Plakat, na którym prezentowana jest sentencja ks. Jana Kaczkowskiego – „Nie rozliczajmy innych. Rozliczajmy siebie” jest utrzymany w delikatnej i jednocześnie inspirującej estetyce. Plakat ten wyróżnia się tłem składającym się z pięknych różowych róż, które stanowią główne tło i nadają kompozycji delikatności oraz symbolizują subtelność i piękno.

W centrum plakatu znajduje się sentencja ks. Jana Kaczkowskiego. Czcionka jest wyraźna i czytelna, co pozwala na natychmiastowe zrozumienie przekazu.

Całość plakatu emanuje spokojem i refleksją. Sentencja ks. Kaczkowskiego „Nie rozliczajmy innych. Rozliczajmy siebie”, skupia uwagę na indywidualnej odpowiedzialności i samopoznaniu, a różowe róże dodają delikatności i symbolizują miłość, odradzanie się oraz piękno ducha ludzkiego.

Ten plakat może stanowić inspirujący element dekoracyjny w domu, miejscu pracy lub kościele, przypominając o wartości autorefleksji i odpowiedzialności w kontekście duchowym i osobistym.


Kupujesz plakat bez ramy.
Wydruk plakatu na grubym, mięsistym papierze.

Niektóre wzory plakatów w naszym sklepie posiadają szeroki biały lub kolorowy margines - jest to nadrukowane passe-partout. Otrzymasz dokładnie taki wzór, jaki widzisz na zdjęciach. Jeżeli na zdjęciach produktu i aranżacjach jest szerokie białe lub kolorowe passe-partout / białe, kolorowe marginesy - taki margines znajdzie się na twoim plakacie. Jest to nowoczesna forma designu.

Każdy plakat możemy przygotować do rozmiaru ramek jakie posiadasz w domu. Wydrukujemy Twoje pomysły i projekty oraz inspiracje. Zaprojektujemy ozdobne napisy na plakat z Twoich ulubionych cytatów.

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

13cm x 18cm – plakat/papier, 21cm x 30cm – plakat/papier, 30cm x 40cm – plakat/papier, 50cm x 70cm – plakat/papier, 70cm x 100cm – plakat/papier