Tapeta abstrakcja z motylami (sku:nma/12143-f)

cena od: 893 

  • Check Mark Wyprodukowane w Polsce
  • Check Mark Realizacja zamówień 4-8 dni

Opis

Tapeta jest prawdziwym dziełem abstrakcji i wizualnej eksplozji kolorów. Wyobraź sobie, że patrzysz na nią, a twoje oczy wpadają w wir barwnych wrażeń.

Na pierwszy rzut oka tapeta wydaje się być jak kalejdoskop, taki jak te stare zabawki, które obracały się, tworząc wspaniałe wzory. Na tym tle można dostrzec wiele małych fragmentów, które tworzą spójną całość, ale jednocześnie każdy z nich jest unikalny. Kształty, linie i figury snują się w chaotyczny sposób, tworząc wrażenie nieustannego ruchu.

Na tym abstrakcyjnym tle można dostrzec słońce, choć jest to słońce zupełnie inne niż to, które widzisz na niebie. Jest jasne i emanuje promieniami o różnych kształtach, które promieniują we wszystkich kierunkach, jakby rozbijały się na tysiące kawałków kolorowego szkła.

Wokół słońca unoszą się motyle. Są one subtelne, delikatne i przezroczyste. Ich skrzydła migoczą w promieniach słonecznych, co nadaje im niemal magiczny wygląd. Motyle unoszą się na tym tle, jakby tańczyły w powietrzu, tworząc wrażenie lekkości i radości.

Kolory na tej tapecie są jak tęcza. Widzisz całą gamę odcieni, od intensywnych czerwieni i pomarańczy po spokojne błękity i zielenie. Kolory te przeplatają się i mieszają, tworząc efekt hipnotyzującej palety, która przyciąga twoje spojrzenie i wprawia cię w zachwyt.

Ta tapeta jest jak podróż do innego wymiaru, gdzie abstrakcja, światło i kolor łączą się w niezapomniany sposób, tworząc wrażenie piękna i magii. To nie tylko dekoracja ściany, to dzieło sztuki, które zaprasza cię do odkrywania nowych szczegółów i doświadczeń za każdym razem, gdy na nią patrzysz.


fototapeta GŁADKA
Lateks jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta STRUKTURALNA
Fototapeta flizelinowa o strukturze nowoczesnego betonu jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest prosty w montażu. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia. Do intensywnie użytkowanych wnętrz zalecamy dodatkowe zabezpieczenie ochronnym laminatem płynnym dostępnym za zamówienie.
fototapeta montowana na styk.

Fototapeta WODOODPORNA™
Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. SAMOPRZYLEPNY. Może służyć jako okleina meblowa oraz na fronty szaf i kuchenne AGD. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).
Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów.
Nie przyklejaj fototapety na malowaną wcześniej farbami ścianę. Ścianę trzeba zagruntować, podłoże musi być zwarte i bez domieszek lateksu. W innym przypadku fototapeta może się odklejać.
Fototapetę można myć domowymi detergentami.
Klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór. Widoczność zakładki tez zależy od miejsca montowania, kierunku układania zakładki (pod światło będzie mniej widoczna, układana ze światłem może rzucać minimalny cień).

Informacje dodatkowe

wybierz rodzaj

300cm x 200cm – fototapeta gładka, 300cm x 200cm – fototapeta strukturalna, 300cm x 200cm – fototapeta wodoodporna